tegema-26

meet the people behind the prototypes

tekening-14

Hier een uitnodigende tekst met als doel prospects contact te laten opnemen met Tegema. Daaronder de portretten van de betreffende contactpersonen van Tegema. Is het een idee om iedereen een quote te laten plaatsen die past bij jullie benadering?

tegema eindhoven

Science Park Eindhoven 5080
5692 EA Son
The Netherlands
T +31 (0)40 267 7677
info@tegema.nl

tegema arnhem

Utrechtseweg 310 Gebouw B38
6812 AR Arnhem
The Netherlands
T +31 (0)26 384 2800
info@tegema.nl

Portret Dick van Driel

Dick van Driel

“Quote about how we think about tailormade prototyping”

31 (0)6 51 52 62 51
M dvdriel@tegema.nl

Portret Theo Hageman

Theo Hageman

“Quote about how we think about tailormade prototyping”

31 (0)6 14 16 90 10
M thageman@tegema.nl

Portret Leon Hol

Leon Hol

“Quote about how we think about tailormade prototyping”

31 (0)6 51 50 51 46
M lhol@tegema.nl

Portret Albert Coolen

Albert Coolen

“Quote about how we think about tailormade prototyping”

31 (0)6 15 07 32 46
M acoolen@tegema.nl

Portret Edwin Smulders

Edwin Smulders

“Quote about how we think about tailormade prototyping”

31 (0)6 20 05 69 52
M esmulders@tegema.nl

Portret Wim van den Broek

Wim van den Broek

“Quote about how we think about tailormade prototyping”

31 (0)6 53 85 87 73
M wvdbroek@tegema.nl

Portret Frank Zwegers

Frank Zwegers

“Quote about how we think about tailormade prototyping”

31 (0)6 54 27 88 36
M fzwegers@tegema.nl

Portret Martijn van Diessen

Martijn van Diessen

“Quote about how we think about tailormade prototyping”

31 (0)6 22 81 44 24
M mvdiessen@tegema.nl

tekening-11
tegema-29

How can we contact you?